Trwałe przedłużanie i zagęszczenie rzęs

Metoda One by One 250 zł
Uzupełnianie po dwóch tygodniach 100 zł - 150 zł
Usunięcie rzęs 50 zł

Uzupełnianie rzęs zaleca się wykonywać co 2-3 tygodnie. W przypadku uzupełniania w innych terminach koszt ustalany jest indywidualnie.

Trwałe przedłużanie i zagęszczanie rzęs jest to doskonały sposób na piękne, długie, podkręcone, grube, a co najważniejsze bardzo naturalnie wyglądające rzęsy.

Rzęsy, na których pracujemy produkowane są z jedwabiu z domieszką syntetyczną zapewniającą trwałość i odpowiedni profil rzęsy. Posiadamy gamę rzęs o różnym kształcie, grubości i długości, aby stworzyć najbardziej naturalny wygląd oka. Klej do aplikacji nie pozostawia żadnych śladów, jest niewidoczny oraz bezpieczny.

Do pojedynczych włosków doklejana jest pojedyncza rzęsa starannie odseparowana od pozostałych. Klej za pośrednictwem, którego przyklejana jest rzęsa, nie ma kontaktu ze skórą powieki.

Każda naturalna rzęsa posiada swój cykl życia, jest to około 2-3 miesięcy. Po tym okresie sztuczna rzęsa wypada wraz z naturalną i na jej miejscu pojawia się nowa rzęsa. Nie ma na to wpływu ich przedłużanie. W trakcie zabiegu nie wiemy ,czy rzęsa jest właśnie w stanie wzrostu, spoczynku czy wypadania. Z tego powodu aby móc zachować fantastyczny efekt zaleca się uzupełnianie po upływie około 2-3 tygodni. Natomiast nie można zapominać o indywidualnych preferencjach naszych rzęs. Czasem efekt utrzymuje się nawet 5 tygodni.

Aplikacja jest bezbolesna, nie wpływa na stan powiek i rzęs. Procedura nakładania rzęs zajmuje od 60 do 180 minut.

Nosząc te rzęsy nie musisz zmieniać trybu życia. Są odporne na wodę, pot, łzy, ciepło. Można więc z nimi pływać, kąpać się , ćwiczyć, opalać i płakać.

Dzień przed zabiegiem, dla lepszego efektu, proponujemy hennę rzęs.